O nas

Urodzona w 1996 roku w Kielcach, gdzie ukończyła Liceum Plastyczne. Absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2021 roku zrealizowała pracę magisterską pod kierunkiem prof. Dr hab. Karola Badyny. Praca dyplomowa została nagrodzona medalem im. Jerzego Badury za wyróżniający się dyplom. Od 2021 roku należy do Związku Artystów Rzeźbiarzy w Kielcach. Zajmuje się rysunkiem oraz rzeźbą figuratywną. Inspiruje ją ciało człowieka a w szczególności twarze ludzi, co stanowi integralną całość w jej twórczości. Swoją twórczość prezentowała na wystawach w Polsce i za granicą.

instagram/Ola

Krzesimir Wiater

Urodzony w 1986 roku w Krakowie. W 2011 uzyskał dyplom magisterski w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale rzeźby w pracowni prof. Bogusza Salwińskiego. Związany z wydziałem od 2012 roku. W 2016 uzyskał stopień doktora. Obecnie prowadzi pracownię podstaw rzeźby dla studentów pierwszego roku w macierzystej uczelni. Zajmuje się szeroko rozumianym obszarem sztuki w którym łączy rzeźbę  z rysunkiem. Obiekty i rysunki wieloformatowe na pograniczu instalacji stanowią główny trzon jego twórczości. Jego prace były prezentowane na wystawach w Polsce i zagranicą. Uczestnik plenerów i sympozjów rzeźbiarskich.

facebook/Krzesimir

instagram/Krzesimir

linkedIn/Krzesimir

Zobacz co robimy

Rzeźba ze styropianu

Lekkość styropianu oraz możliwość tworzenia różnego rodzaju figur i forma przestrzennych daje ogromne możliwości kreacyjne. Doskonałe rozwiązanie podczas eventów, spektakli teatralnych, aranżacji parków tematycznych itp.

Realistyczne figury zwierząt

Podejmiemy się realizacji każdego modelu ze świata przyrody. Rozmiar nie ma znaczenia. Nasze rzeźby wykonane z pełną dbałością o detale anatomiczne, kolor i strukturę. Nieodzowny element każdego parku tematycznego.

Pomniki i portrety

Klasyczne i współczesne przedstawiania upamiętniające ważne osoby oraz wydarzenia. Rzeźby mogą być odlane w różnych materiałach np. brązie, żywicy. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji.